Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Jan Lato

Dodane: Poniedziałek, 03 Grudzień, 2018  16:25
  • Ogród
  • Stan: Nowe
  • Cena: 1 zł

Opis oferty:

„Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Jan Lato” jest jednym z największych producentów krzewów na Podkarpaciu. Znajdziecie w nim Państwo szeroki asortyment drzew i krzewów ozdobnych oraz roślin użytkowych. Gospodarstwo powstało w 1994r i jest jednym z najwcześniej założonych na Podkarpaciu. W swojej ofercie posiada rośliny wysokiej jakości, które są przystosowane do chłodnych stref klimatycznych. Trzy szkółki na terenie powiatu Sanockiego obejmują łącznie 12 ha a jedna z nich położona jest na wysokości 550 m n.p.m.

Gospodarstwo posiada dwa miejsca w których możecie Państwo dokonać zamówienia oraz zakupu roślin ogrodniczych i rolnych.
W Zahutyniu przy drodze głównej Sanok-Zagórz, przy Restauracji Chata Starych Znajomych mieści się skład gospodarstwa gdzie możliwe jest złożenie zamówienia na wybrane przez Państwa krzewy, rośliny i drzewa. Pracownicy przyjmują również zamówienia na sadzonki i obsadzanie ogrodów. Możecie tam również Państwo dokonać zakupy wybranych przez siebie roślin.

Z kolei w Pakoszówce (ok 7 km od Sanoka jadąc z Rzeszowa) mieści się szkółka gospodarstwa w której prowadzona jest sprzedaż oraz produkcja roślin ozdobnych i użytkowych. Produkcja roślin prowadzona jest tam w specjalnych kontenerach oraz w gruncie. Gospodarstwo prowadzi sprzedaż roślin w różnych grupach wiekowych, począwszy od kilku do kilkunastu letnich.

W naszym asortymencie produkcji czołową pozycję zajmują sadzonki borówki wysokiej, świerków, tuje, jałowce, oraz wiele innych w dość szerokim asortymencie. Produkujemy materiał młody w multipaletach w pojemnikach P9 w kontenerach 2l,3l 7l,15l oraz materiał uprawiany w gruncie o wysokości o 1m do 3m.

Idąc w kierunku zapotrzebowania klientów świadczymy dodatkowo usługi projektowania, zakładania, utrzymania oraz doradztwa ogrodniczego. Właścicielom chodzi nie tylko o sprzedaż produkowanego asortymentu ale również o wsparcie i zadowolenie klientów. Swoją wiedzą i pomocą chcą wesprzeć odbiorców.

Zapraszamy także na nasza stronę internetową:

szkolka-lato.pl

oraz na nasz profil na Facebooku:

https://www.facebook.com/pages/Szk%C3%B3%C5%82ka-D rzew-i-Krzew%C3%B3w-Ozdobnych-Jan-Lato/817571684 817 - pokaż numer telefonu - 926282
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Sanok
Jan Lato
Na Lento.pl od 16 kwi 2014
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie